Kosmetický salon

Specializovaný na depilaci cukrovou pastou
jsme tu pro vás od roku 1991


Depilace Pedikúra Kosmetika

 

Kde nás najdete:
Bolzanova 26, Plzeň

Otevírací doba:
Po - Pá 9:00 - 18:00

Objednávky na telefonu:

774 560 980 

 

Pedikúra a péče o nohy

 

Pedikúru nejčastěji provádíme kombinovanou. Nejprve tvrdý otlak kůže seřízneme a pomocí speciálního pedikúrního přístroje a jemných vysokootáčkových frézek začistíme do hladka. Následně chodidlo a kůžičky kolem nehtů zahladíme jemnými bruskami.

Pokud zákaznice nemá tvrdé nášlapky, tak doporučujeme jen suchou, přístrojovou pedikúru. Zrohovatělá kůže je tak odstraňována fyziologicky přirozeným způsobem.

Samostatnou mokrou pedikúru již nedoporučujeme, ale umožňujeme ji na vyžádání. Při použití pouze mokré pedikúry nejsou nohy tak hladké a zákaznice musí přijít na další ošetření dříve. Ztvrdlá kůže se tvoří rychleji, když je kůže odříznuta pouze skalpelem a není již dále zcela do hladka začištěna jemnými frézkami.

Oproti mokré pedikúře má suchá pedikúra výhodu i v čištění okolí nehtů, zahlazení všech kožních suchých míst na nohou (ocení ženy i jejich punčochy).


  

 

Lakování gel-lakem - TIP !

Doporučujeme lakování speciálním gel-lakem, který se vytvrdí v lampě. Lak je okamžitě suchý. Nemusíte čekat dlouhé minuty na zaschnutí laku a můžete rovnou do bot. 

Lak se neolupuje, nepraská a vydrží dlouhé týdny do další pedikúry.

 

Cena procedury 150,- Kč

 

 

Relaxační masáž chodidel

K pedikúře si můžete dopřát uvolňující masáž nohou. 

 

Cena procedury 200,- Kč